ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE İFTAR

Kategori: Gündem - Tarih: 7 Mayıs 2019 15:54
ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE İFTAR

Düzce Valiliği tarafından her yıl düzenlenen “Şehit Yakınları ve Gaziler İftar Programı” bu yıl Düzce İl Müftülüğü binasında düzenlendi. Çok sayıda gazi ve şehit yakınının bulunduğu programa, Düzce protokolü de yoğun katılım gösterdi.

Düzce’de her Ramazan Ayı’nda geleneksel olarak düzenlenen Şehit Yakınları ve Gaziler İftar Programı, bu yıl da yoğun katılım ile gerçekleşti.

Düzce İl Müftülüğü binasında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programına, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve eşi Nurgül Dağlı, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Jandarma Komutanı Albay

Mustafa Çetinkaya, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Ramazan ayının ilk iftarı olma özelliği taşıyan etkinlikte şehit yakınları ve gazilerle birlikte oruç açıldı.

Ailelerle yakından ilgilenen Vali Dağlı ve Başkan Yardımcısı Gösterişli masaları tek tek gezerek davetlilerin Ramazan ayını kutladı ve organizasyona katılımları nedeniyle teşekkür etti.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/sehit-yakinlari-ve-gazilerle-iftar-28973.html