Safir ile Memur-Sen anlaştı

Kategori: Eğitim - Tarih: 22 Ağustos 2019 18:14
Safir ile Memur-Sen anlaştı

“Bir Okuldan Daha Fazlası Var” sloganıyla Düzce'de özel eğitimdeki başarılarıyla adından söz ettiren Safir Koleji yeni döneme yeni anlaşmalarla giriyor. Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında indirim anlaşması imzalandı.

Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği ile Düzce’nin önde gelen eğitim kurumu Safir Koleji arasında indirim anlaşması imzalandı.
2019-2020 eğitim-öğretim yılı için Memur-Sen üyelerine yönelik gerçekleştirilen anlaşma için Düzce Safir Koleji idarecileri ve Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği Yönetimi bir araya geldi.
Düzce’de kendine özgü yöntemlerle eğitime yeni bir soluk getiren ve sınavlarda büyük başarı elden eden Safir Koleji, yeni anlaşmalarla öğrenci sayısını arttırırken, velilere önemli avantajlar sunuyor.
Bu doğrultuda Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında yeni eğitim öğretim yılına yönelik indirim anlaşması sağlandı.
Bilişsel zekâ, duygusal zekâ ve sosyal gelişimlere uygun olarak verdiği eğitimlerde, öğrencileri hem akademik hem de hayata hazırlayan ve eğitimi alanında uzman kadrosuyla sunan Özel Safir Koleji yeni döneme yine en iyi şekilde hazırlanırken, yaptığı anlaşmalara da yenilerini eklemeye devam ediyor.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/safir-ile-memur-sen-anlasti-29377.html