MHP’DEN ‘ADIM ADIM 2023’ TOPLANTISI

Kategori: Gündem - Tarih: 3 Haziran 2022 17:45
MHP’DEN ‘ADIM ADIM 2023’ TOPLANTISI

2023’te yapılacak genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlık için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin 81 ilde düzenlediği "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”nın Düzce ayağı, Düzce Belediyesi Erol Güngör Kültür Merkezi’nde dün geniş katılımla gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Türkiye genelinde il il, ilçe ilçe gezerek 2023 seçimlerinin önemine değinilen "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” MHP Düzce İl Başkanlığı tarafından Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Toplantıya, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP MYK Üyeleri Gökhan Türkeş Öngel, Âdem Yurdagül ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Cemil Yavuz Aksu konuşmacı olarak katıldı.
Toplantıya Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden ve Oya Kocaman, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.
MHP’nin 2023 seçimlerine hazırlık sürecinin adım adım anlatıldığı toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.
“Sorunların üstesinden hep beraber geleceğiz”
Türkiye’nin içinden geçtiği ekonomik dar boğazı görmezden gelmediklerini ama bu sıkıntılardan da ancak birlik ve beraberlikle çıkılacağının vurgulandığı toplantıda söz alan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu; “MHP Düzce teşkilatı olarak, sayın genel başkanımızın talimatlarıyla İlçe İlçe Anlatma Ve Aydınlatma Programları’nı tertip ettik. Sırasıyla merkez ilçe, Kaynaşlı, Çilimli, Gümüşova Cumayeri, Gölyaka ve nasip olursa pazar günü de Yığılca ve akabinde Akçakoca programıyla bitireceğiz. Biz özellikle STK’lar, muhtarlar ve kanaat önderleri olmak üzere herkesi bu salona davet ettik. Amaç, Düzce’deki yerel sorunları Ankara’dan gelen bu değerli heyetimize iletmek ve sayın genel başkanımıza arz etmektir. Bu salon bize bir nebze Düzce’de hiçbir sorunun olmadığını gösteriyor diye düşünüyorum. İnşallah öyledir.” şeklinde konuştu.
Program katılımcıların bilgilendirilmesi sonrası davetli konuşmacılara teşekkür edilmesi ve birlik beraberlik mesajlarının ardından sona erdi.
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/mhp-den--adim-adim-2023--toplantisi-51963.html