MASADA TARTIŞILAN RAPOR VE KENTTEKİ GELİŞMELER VARDI

Kategori: Gündem - Tarih: 25 Ocak 2022 16:52
MASADA TARTIŞILAN RAPOR VE KENTTEKİ GELİŞMELER VARDI

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek için Ankara'ya gitti. Görüşmede 11 Ocak’ta Düzce’ye gelen CHP heyetinin çalışmaları ve kentteki son gelişmeler vardı.

11 Ocak’ta Düzce’ye gelen ve 26’sı milletvekilinden oluşan CHP heyetinin hazırlamış olduğu Düzce raporunu kürsüde okumasının ardından iktidarın hedefi haline gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri Düzce siyasetinde önemli konu başlıklarından biri olmayı sürdürüyor.
CHP Lideri’nin iddialarının ardından Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile CHP Düzce İl Başkanlığı arasında video klipli atışmada ikinci videolar beklenirken CHP İl Başkanı Semih Cemşit başkentin yolunu tuttu.
CHP Genel Merkezi’ne giden Cemşit, partisinin genel başkanı Kılıçdaroğlu ile görüştü. Görüşmede CHP heyetinin Düzce ziyaretinin ardından hazırlamış olduğu rapor masaya yatırıldı. Cemşit, başta hava kirliliği olmak üzere kentin sorunlarına dair Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi. CHP Lideri, daha önce ‘Düzce’den milletvekili istiyorum’ dediği kentte İl Başkanı Cemşit ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/masada-tartisilan-rapor-ve-kentteki-gelismeler-vardi-51670.html