MANGAL ATEŞİ CANINDAN EDİYORDU!

Kategori: Gündem - Tarih: 12 Haziran 2019 14:51
MANGAL ATEŞİ CANINDAN EDİYORDU!

Düzce merkezde misafirliğe gittikleri bir sitenin bahçesinde mangal yakılırken kullanılan jel üstüne sıçrayıp alev alan genç kadın ölümden döndü. Üçüncü derece yanık teşhisiyle Ankara’daki bir şehir hastanesine sevki yapılan 30 yaşındaki kadının, kolunu kaybetmemek için acilen ameliyat olması gerekiyor. Acılı aile ameliyat parasının toplanması için yardımseverlerin desteğini be

Düzce merkezde yaşayan Acar ailesinin bayram mutluluğu 8 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:00 sularında yaşanan görünmez kaza ile kabusa dönüştü. Misafirliğe gittikleri sitenin bahçesinde başka bir site sakini tarafından mangal ateşinin yakılmasında pek çok insan tarafından bilinen ve kullanılan mavi jel kullanıldı. Ancak bu sırada mangalın arka kısmında semaverle ilgilenen 30 yaşındaki Fatma Acar’ın üstüne de bu jelden sıçradı. Sıçradığı fark edilmeyen ve bir anda patlayarak alev alan jel nedeniyle genç kadın alevler içinde kaldı.
Kolunun kurtarılması için 20 bin liraya ihtiyaç var!
Olay sırasında yanında bulunan yakınları ve arkadaşları tarafından verilen büyük uğraşlarla alevler söndürüldü. Ama bu süre zarfında Fatma Acar’ın belden yukarı bütün vücudu ve yüzü yandı. 112 acil servis ekiplerine yapılan ihbar sonrası siteye gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Acar, ambulansla kaldırıldığı hastanede konan 3.derece yanık teşhisiyle Ankara’daki bir şehir hastanesine sevk edildi.
Acılı aile hayırseverlerden yardım bekliyor
Halen Ankara’daki bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yatarak tedavi görmekte olan, bir kız çocuğu annesi Acar’ın bir kolu da alevlerden büyük zarar gördü. Acar’ın kolunun kurtarılabilmesi için acilen ameliyat olması gerektiğini ve bu ameliyatın devlet tarafından karşılanmadığını belirten ailesi, 20 bin lira ameliyat parasının toplanması için Düzceli yardımseverlerin desteğini bekliyor.
Tek arzusunun eşinin ameliyat olarak sağlığına kavuşması olduğunu söyleyen Ferdi Acar’a ulaşıp destek vermek isteyenler için irtibat numarası; 0 543 688 52 71.   

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/mangal-atesi-canindan-ediyordu--29196.html