MAHALLELİ TEDİRGİN

Kategori: Asayiş - Tarih: 22 Şubat 2021 13:50
MAHALLELİ TEDİRGİN

Düzce merkeze bağlı Ağa Mahallesi sokaklarında son günlerde çok sayıda ölü kediye rastlanması mahalleliyi tedirgin etti. Sokak hayvanlarının kişi ya da kişiler tarafından zehirlendiğinden şüphelenen mahalle sakinleri, gerekli incelemelerin yapılmasını istedi.

Ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de sokak hayvanlarına yönelik vahşet bitmiyor. Bu kez hayvan katliamının adresi merkeze bağlı Ağa Mahallesi oldu. Son iki hafta içerisinde mahallede 3 kedinin ölü bulunması akıllara zehirlenme şüphesini getirdi.
Sokakta besledikleri kedilerin art arda ölü bulunmasının arkasında hayvan düşmanlığının yattığını belirten üzgün ve öfkeli vatandaşlar, sokak kedilerinin biri ya da birileri tarafından, zehirlenerek öldürüldüklerini öne sürdü.

Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 452 767 18 81)’na ölü kedilerin fotoğraflarını gönderen mahalle sakinlerinden biri,  “Masum kedilerden ne istiyorsunuz?” bu duruma isyan etti. Ayrıca kedilerin zehirlenip zehirlenmediğinin araştırılmasını isteyen vatandaşlar gerekli mercilere şikayette de bulunacaklarını aktardı.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/mahalleli-tedirgin-40603.html