KESKİN: AK PARTİ BİR GÖNÜL HAREKETİDİR

Kategori: Gündem - Tarih: 18 Haziran 2022 17:20
KESKİN: AK PARTİ BİR GÖNÜL HAREKETİDİR

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gümüşova ilçesine çıkartma yaptı. İlçeye bağlı 7 köyü birden gezen Keskin, yaşanan sıkıntıları yerinde dinleyerek, gerekli notlarını aldı.  

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, parti yönetimi ile birlikte ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gümüşova’nın 7 köyünü gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Necmi Kurt, Gümüşova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Say, il yönetim kurulu üyeleri ile ilçe teşkilatı katıldı.
AK Parti İl Başkan Keskin, Hacıkadirler Köyü Kuyucular Camii’nde kılınan cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya geldi. Keskin, köy sakinlerine seslendiği konuşmasında, “Gümüşova deyince aklımıza gelen ilk şey buradaki organize sanayi bölgesi. 2001 yılında AK Parti kurulduğu zaman, bizler kurucular olarak görev aldık. Orada Düzce’nin kalkınma öncelikli iller arasına girmesini çok istemiştik. Allah’a çok şükür sayın cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun. İktidarımızın ilk döneminde Düzce, 5084 sayılı kanunla kalkınmada öncelikli iller arasına alındı. Bu Düzce için çok önemli bir gelişmeydi. Düzce’nin biliyorsunuz şu anda 3 tane organize sanayisi 2 tane de kurulma aşamasında toplam 5 tane organize sanayi bölgesi var. Bunlardan bir tanesi de Gümüşova’da. Gümüşova’daki bu organize sanayi sadece Gümüşova ilçesine, köylerine değil tüm Düzce’de bir iş imkânı sağlaması için gerçekten çok önemliydi. İşte o iktidarın ilk yıllarından başlayan hikâye bugüne geldiğimizde binlerce kişinin çalıştığı, binlerce aileye ekmek verildiği ve burada da insanların ekmek kapısı, kazanç kapısı olduğu bir organize sanayi bölgesi kuruldu. Düzce’deki gençlerimize çoluk çocuğumuza bir iş kapısı oldu.” dedi.
“Bu yaz bütün teşkilatlarımız sahada olacak”
Yapılaşmanın arttığı Gümüşova’da ticari ve ekonomik girdinin de yükseldiğine işaret eden Keskin, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
“Biz gurur duyuyoruz. Tekraren emeği geçen, o zaman ki milletvekillerimizden, tüm teşkilatlarımızdan ve özellikle sayın cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun. Köyleri gezmeye devam ediyoruz. Yanımda ilçe başkanım var, il genel meclis üyem var, il genel meclis başkanım var. Burada insanlarımızla sohbet ediyoruz, onların dertleriyle dertlenmek istiyoruz. İl başkanları toplantısında sayın cumhurbaşkanımızın bize talimat verdiği gibi bu yaz bütün teşkilatlarımız 81 ilde sahada olacak. Biz bunu Düzce teşkilatı olarak zaten yapıyoruz. Hem ilçelerimizde hem kadın kollarımız hem belediye başkanlarımız gerçekten de sahadayız. İnsanlarımızla dertleşiyoruz, onları dinliyoruz. Buradan bir mesajım da bizi bu sahada görüp de kendilerine “Acaba bu insanlar nasıl sahada geziyor?” diye düşünenler vardır. Bunlar kulağımıza geliyor. Onlara da bir cevap olsun. AK Parti bir gönül hareketidir. Biz bu ülkede ne cenderelerden geçtik, ne badirelerden geçtik. Hepsini bu milletimizin sayesinde atlattık. Bütün badireleri, bu millete kurulan tuzakları biz bu milletle aştık. Sayın cumhurbaşkanımızın arkasında AK Parti’mizin arkasında sadece bu millet var. Onun için aklı ermeyenler, buna bir fikir yürütemeyenler hayret ediyorlar. Niye hayret ediyor, nasıl insanlar içinde dolaşıyoruz diye. Gayet de güzel dolaşıyoruz. Gayet de güzel anlaşıyoruz. Çünkü biz bu insanların karşısında, bir yalan söylemiyoruz, iki ağzımızdan çıkan sözler kulağımızda duruyor ve burada insanlarımızla yaptıklarımızla yapamadıklarımızla bir gönül coğrafyasında insanlarla beraber bir çayı yudumlamanın zevkini alıyoruz. Dolayısıyla teşkilatlar olarak biz insanlarımızın içinde gayet mutluyuz. Allah onlardan razı olsun, onlar bizim arkamızda itici güç oldular. Sayın cumhurbaşkanımızın arkasında onlar itici bir güç. Dolayısıyla bütün dünyadaki emperyalistlerden tutun da terör örgütlerine kadar, bunların karşısında bizim sesimiz güçlü çıkıyorsa, işte bu Türk milletinin sayın cumhurbaşkanımızın arkasında olduğu için çıkıyor. Bu milletten Allah razı olsun. Onlar var olduğu sürece, bu millet de bu devlet de var olacaktır. Allah devlete millete zeval vermesin.”  

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/keskin--ak-parti-bir-gonul-hareketidir-52079.html