KEŞİR VE ÖZLÜ’DEN ÇAT KAPI ZİYARET

Kategori: Gündem - Tarih: 3 Mart 2019 16:52
KEŞİR VE ÖZLÜ’DEN ÇAT KAPI ZİYARET

Aziziye Mahallesi’ndeki çadır toplantısının ardından bu akşam yapılacak toplantı için Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki çadır alanında yürütülen hazırlıkları yerinde inceleyen Ak Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, ardından Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ev ziyaretlerinde bulundu.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Aziziye Mahallesi’nin ardından gerek çadır toplantıları gerekse ev ve iş yeri ziyaretleriyle 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Aziziye Mahallesi’nin ardından bu akşam Fevzi Çakmak Mahallesi çadır toplantısında seçmenle bir araya gelip projelerini anlatacak olan Başkan Adayı Özlü, güne yoğun bir çalışma programıyla başladı. İlk olarak çadır toplantısı için hazırlanan Fevzi Çakmak Mahallesi toplantı alanını gezip, yapılan çalışmaları yerinde görüp inceleyen Özlü, ardından mahalle sakinlerinin kapılarını çalarak, evlerine konuk oldu.
Özlü’yü Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki ev ziyaretlerinde Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de yalnız bırakmadı. Mahalledeki evlerin kapılarını çalıp, misafir olan Keşir ve Özlü, hem ev sahipleriyle görüş alış verişinde bulunarak yerel seçimler için destek istediler hem de vatandaştan gelen talepleri dinleyerek notlar aldılar.
Milletvekili Keşir ve Başkan Adayı Özlü, ziyaret ettikleri evlere Ak Parti bayrağı ile parti logolu bez çanta hediye ettiler. Çocuklarla bol bol sohbet eden Özlü, onlara çam sakızı çoban armağanı hediyeler vererek gönüllerini hoş tutmayı da ihmal etmedi.  Haber: 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/kesir-ve-ozlu-den-cat-kapi-ziyaret-28498.html