KARDEŞİNİN BIÇAK DARBESİYLE YARALANDI!

Kategori: Gündem - Tarih: 14 Mart 2019 11:59
KARDEŞİNİN BIÇAK DARBESİYLE YARALANDI!

Şıralık Mahallesi’nde yüzde 80 engelli raporu olduğu öğrenilen kadın, erkek kardeşine bıçakla saldırdı. Elinden aldığı bıçak darbesi ile yaralanıp kendini dışarı atan erkek kardeş, “Hastaneye yatırın, yoksa beni kesecek” diye feryat etti.

Şıralık Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddiaya göre, yüzde 80 engelli raporu olduğu öğrenilen kadın, kendisini ikamet ettiği evde istemediği gerekçesi ile erkek kardeşine bıçak çekti. Aldığı bıçak darbesi ile elinden yaralanan erkek kardeş soluğu dışarıda alarak çevredekilerden yardım istedi. Korkudan evin içine giremeyen adam durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Haber verilmesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yaralı adamın sağlık ekipleri tarafından olay yerindeki ilk müdahalesi yapıldı. Daha sonra ambulansa alındı. Kardeşine bıçakla saldıran ve engelli olduğu iddia edilen kadın ise güçlükle sakinleştirildi.Erkek kardeş bu sırada, kardeşinin hastaneye yatırılması için talepte bulunarak, “Hastaneye kaldırın. Yoksa beni kesecek” diye feryat etti. 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/kardesinin-bicak-darbesiyle-yaralandi--28622.html