JANDARMA SUÇ ÖRGÜTÜNÜ ÇÖKERTTİ

Kategori: Asayiş - Tarih: 11 Mart 2020 17:12
JANDARMA SUÇ ÖRGÜTÜNÜ ÇÖKERTTİ

Düzce İl Jandarma Komutanlığı 9 Mart Pazartesi günü gerçekleştirdiği operasyonla uyuşturucu madde ticareti, silahla yaralama, silahla yağma, darp ve tehdit suçlarını örgütlü olarak işledikleri tespit edilen 9 kişiyi yakaladı.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı 9 Mart Pazartesi günü yaptığı operasyonla bir suç örgütünü çökertti. Uyuşturucu madde ticareti, silahla yaralama, silahla yağma, darp ve tehdit suçlarını örgütlü olarak işledikleri tespit edilen 9 şahıs 12 ayrı adreste jandarma ve polis ekiplerinin eş zamanlı olarak yaptığı baskınlar ile yakalandı.
Jandarma ekipleri şüphelilerin evlerinde yapılan aramalar sonucu 3 tabanca, 28 tabanca fişeği, 10 gr metanfetamin ve 15 gr esrar maddesi ele geçirdi.
Ayrıca çıkartılan yakalama kararları ile birlikte bu tarihe kadar yapılan operasyonlarda 23 gr metanfetamin, 26 gr esrar, 3 adet tabanca, 19 adet tabanca fişeği ele geçirildiği bilgisi verildi. Bu olaylar ile ilgili olarak 11 şüpheli şahıs hakkında kullanmak ve uyuşturucu madde bulundurmak suçundan adli işlem yapıldığı ifade edildi.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/jandarma-suc-orgutunu-cokertti-39884.html