İSTİLLİ KÖYÜ’NDE ÖLÜ BULUNDU…

Kategori: Asayiş - Tarih: 21 Ekim 2021 14:37
İSTİLLİ KÖYÜ’NDE ÖLÜ BULUNDU…

5 gün önce merkeze bağlı Bahçeköy’de birlikte yaşadığı oğlunun evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan alzheimer hastası 93 yaşındaki Emine Dinçer’den kötü haber geldi. Günlerdir JASAT ve arama-kurtarma ekipleri tarafından aranan yaşlı kadının cansız bedeni İstilli Köyü’nde köprü altında bulundu.

Bahçeköy’de oğlu ile birlikte yaşayan alzheimer hastası 93 yaşındaki Emine Dinçer’den geçtiğimiz cumartesi gününden bu yana haber alınamıyordu. Ailesinin Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber vermesi üzerine başlatılan çalışmalar kapsamında jandarma, AFAD, Afet Gönüllüleri Derneği ve Düzce Arama Kurtarma Derneği ekipleri kaybolduğu yer ve çevresinde günlerdir yaşlı kadını arıyordu.
Aramalar, İstilli Köyü, Bahçeköy ve dalgıçlar tarafından Melen Suyu içinde devam ederken, Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağı JASAT ekipleri, köprü altında hareketsiz yatan bir kadına rastladı. Yapılan incelemede kadının 93 yaşındaki Emine Dinçer olduğu belirlendi. Bölgeye çağrılan sağlık ekipleri talihsiz kadının hayatını kaybettiğini tespit etti.
Gelecek iyi haberi bekleyen yaşlı kadının ailesi ölüm bilgisiyle yıkılırken, olay yerine gelen savcının incelemesi sonrası Emine Dinçer’in cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için yapılacak otopsi için morga kaldırıldı.
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/istilli-koyu-nde-olu-bulundu--51557.html