İLGİNÇ SEÇİM ÇALIŞMASI....

Kategori: Gündem - Tarih: 12 Mart 2019 17:55
İLGİNÇ SEÇİM ÇALIŞMASI....
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren belediye başkan adayları giderek kızışan yarışta farklı yöntemler de denemeye başladılar. MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın seçim afişi, Düzce Belediye Meydanı’nın üzerinde planörle uçuruldu. Bıyık, yapılan seçim çalışması için ‘İstikbal göklerdedir’ dedi.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere 19 gün kala adaylar da çalışma temposunu artırmaya başladı. MHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık belediye meydanında ilginç bir seçim kampanyası yaparak dikkatleri üzerine çekti. Bıyık’ın seçim afişleri planörle Düzce semalarında gezdirildi. Meydanda o sırada Erdoğan Bıyık da hazır bulundu.
“İstikbal göklerdedir!”
Burada seçim kampanyasına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Bıyık, şunları söyledi: “Bunu bir gönüllü arkadaşımızla Sedat kardeşimiz organize etmişler. Biz yerden çalışıyoruz sevgili kardeşimiz de havadan çalışıyor. Herkes göklere bakıyor inşallah hayırlısıyla hem yerde hem göklerde çalışıyoruz halkımızın takdiriyle inşallah Düzce Belediyesi’ni alacağız. İstikbal göklerdedir! Düzce halkında bugün muhteşem bir heyecan oldu. İlk önce insanımıza dokunmalıyız herkesin başı göklere bakıyor bu da güzel bir görüntü. İnşallah havalar iyi oldukça devam edebileceğim.”
 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/ilginc-secim-calismasi-----28605.html