HEDEF: DAHA KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ

Kategori: Gündem - Tarih: 24 Mayıs 2022 16:09
HEDEF: DAHA KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yapımı tamamlanan yeni idari hizmet alanı ve yapımı devam eden yeni poliklinik hizmet alanı çalışmalarını yerinde inceledi.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, sağlık yatırımlarını yakından takip etmeye devam ediyor.
İl Müdürü Yılmaz, bu kapsamda son olarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi.
Hastane Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi’nin de hazır bulunduğu inceleme ziyaretinde Yılmaz, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yeni oluşturulan ve yapımı devam eden hizmet alanların son durumunu gördü. Çalışmalar hakkında Başhekim Op. Dr. Volkan Temi tarafından Yılmaz'a detaylı bilgilendirmelerde bulunuldu.
Yapım süreci biten ve taşınma işlemlerine başlanan yeni idari hizmet alanlarını da ziyaret eden Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Daha kullanışlı ve ferah olan yeni hizmet alanlarının personellerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Yılmaz, idari bölümlerde yapımı devam eden poliklinik odalarının en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.
Yeni oluşturulacak alanlarda, hastanede mevcut olan poliklinik oda sayısına ek olarak 10 adet daha poliklinik hizmet odasının kazandırılacağını da ifade eden İl Müdürü Yılmaz; “Yeni poliklinik odaları ve bekleme alanları daha kullanışlı ve geniş olacak. Böylelikle vatandaşlarımıza daha ferah ve kaliteli ortamda sağlık hizmeti sunulacak.” diyerek sözlerine son verdi.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/hedef--daha-kaliteli-saglik-hizmeti-51889.html