FİRMA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Kategori: Asayiş - Tarih: 7 Haziran 2022 12:48
  FİRMA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Düzce Belediyesi tarafından halkı sağlıklı yaşama teşvik etmek amacıyla uygulamaya konan elektrikli bisikletler yine duyarsızların hedefi oldu. Bisiklete zarar verdiği anlar cep telefonuyla saniye saniye kaydedilen genç hakkında suç duyurusunda bulunuldu.  

Düzce Belediyesi’nin geçen yıl düzenlediği ihale ile hizmete aldığı ve Düzce Akıllı Bisiklet Sistemi'nin bir parçası olan elektrikli bisikletlere son dönemde zarar verenlerin sayısı artıyor.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün sporu hayatın bir parçası haline getirmek için halkın kullanımına sunduğu elektrikli bisikletlerden biri daha tahrip edildi.
Arkadaşlarıyla Düzce Akıllı Bisiklet Sistemi'nden yararlanan bir genç, kullandığı bisikleti tekmeleyerek bazı parçalarını kırdı. Bu anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.
Kısa sürede sosyal medyada yayılan ve büyük tepki çeken görüntüler üzerine ilgili firma tarafından şüpheli hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Düzce Belediyesi de videoyu, "Mesela 4 ayaklı sevimli dostlarımız bunu yapmazdı. Daha ekonomik ve sağlıklı ulaşım imkanı sunmak için kurduğumuz Akıllı Bisiklet Sistemi’mize yapılan muamele..." sözleriyle sosyal medya hesabında paylaştı.  
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/firma-suc-duyurusunda-bulundu-51987.html