FENERBAHÇE KAFİLESİ DÜZCE'DE

Kategori: Gündem - Tarih: 3 Temmuz 2019 16:53
FENERBAHÇE KAFİLESİ DÜZCE'DE

Türkiye’nin 4 büyük kulübünden biri olan Fenerbahçe Kulübü’nün A futbol takımı bu yıl da kamp için rotasını Kaynaşlı’daki Topuk Yaylası Tesisleri’ne çevirdi. Sarı-lacivertliler, İstanbul'daki ilk etap çalışmalarının ardından yeni sezon hazırlık kampı için Topuk Yaylası Tesisleri'ne geldi

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlık kampı için Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası Tesisleri'ne geldi.

 

Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın yeni sezon kamp programı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. 1 Temmuz’da Can Bartu Tesisleri’nde başlayan kamp, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi sınırlarında bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde devam edecek. 

 

İstanbul'daki ilk etap çalışmalarını tamamlayarak öğle saatlerinde İstanbul'dan yola çıkan sarı-lacivertliler, Düzce'ye ulaştı. Kaynaşlı gişelerinden çıkış yapan kafile, ilçede bulunan tesislerde kampa girdi. Eski Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın yoğun girişimleri sonucu Düzce’ye kazandırılan ve içerisinde sportif alanların yanı sıra restaurant ve konaklama alanları da bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde takımın kampı dolayısıyla günler önce başlayan hazırlıklar tamamlandı.

 

Takımı, tesis müdürü Ayten Yıldırım ve personel çiçeklerle karşıladı.

 

Fenerbahçe, kampın ilk antrenmanını bu akşam basına kapalı gerçekleştirecek. Bugün kamp için şehre gelecek takım, 10 gün boyunca yeni sezona hazırlık yapacak.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/fenerbahce-kafilesi-duzce-de-29329.html