ESKİ KOCA DEHŞET SAÇTI!

Kategori: Gündem - Tarih: 29 Mart 2019 14:18
ESKİ KOCA DEHŞET SAÇTI!

Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işyerinde yaşanan silahlı saldırıda, mağaza sahibi bacağından vurularak yaralandı. Çalışanlardan birinin eski kocası olduğu öğrenilen vuran şahıs hızla olay yerinden kaçtı.

Şehrin göbeğindeki bir işyerinden silah sesleri yükseldi. Olay, dün saat 12:45 sıralarında Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde ofis malzemeleri satışı yapan bir mağazada meydana geldi.
 
İddiaya göre olay şöyle gelişti: "Mağazada çalışan eski eşiyle konuşmaya giden Samet Ö., olumsuz yanıt alınca taraflar arasında tartışma başladı. Bunun üzerine araya girmek isteyen mağaza sahibi Erkan Ç., öfkeli kocadan işyerini terk etmesini istedi. İkili arasında başlayan tartışma bir anda büyürken, Samet Ö. üzerinde taşıdığı silahı Erkan Ç.'ye doğrultarak kurşun yağdırdı. Kurşunların hedefi olan Erkan Ç. bacağından yaralanırken, vuran şahıs yaya olarak hızla olay yerinden kaçtı."
 
İhbar üzerine verilen adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan mağaza sahibi Erkan Ç. ambulansla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acili'ne kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri mağazada delil çalışması yaparken, kaçan şüphelinin yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/eski-koca-dehset-sacti--28724.html