EMİTT FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Kategori: Gündem - Tarih: 29 Ocak 2019 11:42
EMİTT FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

1997 yılından bu yana düzenlenen ve hem ulusal hem de uluslararası turizm porfesyonellerinin buluştuğu bir zirve konumuna gelen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) için geri sayım başladı. 31 Ocak Perşembe günü başlayıp 3 Şubat Pazar günü sona erecek olan 23. EMITT fuarı için turizme açılan kapımız Akçakoca başta olmak üzere ilimizde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Her yıl Ocak ayı sonunda TÜYAP Beylikdüzü fuar alanında gerçekeleştirilen ve 80 den fazla ülkeden binlerce katılımcıyı buluşturan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 31 Ocak Perşembe günü başlayacak. 21 yıldır sektöre yön veren bir amiral gemisi konumuna ulaşan EMITT fuarı için ilimizde de hazırlıklar tamamlandı. Başra turizme açılan kapımız Akçakoca olmak üzere tarih, kültür, turizm zenginliklerimizin ön plana çıkarılması ve en iyi şekilde tanıtılması amacıyla çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

Bu 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında 23.’sü düzenlenen EMİTT fuarı için hazırlıklarını tamamlayan Akçakoca Belediyesi Salon 3’de, 35 metrekare stant açarak EMİTT fuarındaki yerini alacak. EMİTT fuarı ile ilgili olarak konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek EMİTT fuarı için hazırlıklarımız tamamlandı. İlçemizin tanıtımının yer aldığı broşürler, hediyelik eşyalar hazırlandı. Bu yıl da yine ayrı bir stantta Karadeniz’in incisi olan Akçakoca’mızın gezilecek görülecek yerlerinin ve kültürel değerlerinin tanıtımını yapacağız” dedi.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/emitt-fuari-icin-geri-sayim-basladi-28190.html