DÜZCE’NİN DOKTOR KADROSUNA TAKVİYE

Kategori: Gündem - Tarih: 23 Haziran 2022 16:42
DÜZCE’NİN DOKTOR KADROSUNA TAKVİYE

  Düzce’ye 8’i uzman olmak üzere 10 hekim kadrosu açıldı. Böylece Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Göğüs Hastalıkları alanlarındaki uzman tabip ihtiyacı karşılanmış olacak.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Düzce’ye 10 hekim kadrosu açıldığı bilgisini Twitter hesabından paylaştı.
Keşir, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Göğüs Hastalıkları alanlarında 3 uzman hekim kadrosu açıldığını duyurdu.
Öte yandan Akçakoca Devlet Hastanesi’ne Göz Hastalıkları ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanlarında 2 si uzman toplamda 4 hekim, Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Yığılca İlçe Devlet Hastanesi’ne 2 Uzman Aile Hekimi, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1 Uzman Aile Hekimi kadrosunun verildiğini açıkladı.
Keşir, çocuk ve kadın hastalıkları branşlarındaki eksiğin karşılanacak olmasının sevindirici olduğunu belirterek “Hemşehrilerimizin ilçelerinde yerinde sağlık hizmeti alması için çalışıyoruz. Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/duzce-nin-doktor-kadrosuna-takviye-52116.html