DÜZCE’DE KOCA VAHŞETİ

Kategori: Asayiş - Tarih: 27 Mayıs 2022 12:55
DÜZCE’DE KOCA VAHŞETİ

Türkiye'nin kanayan yarası kadın cinayetlerinin sonu gelmiyor. Kadınlar erkek şiddetiyle hayattan canice koparılıyor. Düzce’de 54 yaşındaki Nevriye Ş., 25 yıllık eşi tarafından boğularak öldürüldü. Cani koca polis ekipleri tarafından yakalandı.

Kadın cinayetleri Türkiye’nin yüz karası olmaya devam ediyor. Her yıl çok sayıda genç kız, anne, eş çeşitli bahanelerle öldürülüyor. Düzce’de bir kadın daha kocası tarafından katledildi.
Vahşetin adresi Düzce merkeze bağlı Bahçeşehir Bölgesi oldu. Bugün öğle saatlerinde meydana gelen olay tartışmayla başladı.
Alınan bilgilere göre; Çamlıevler Mahallesi’ndeki bir apartmanda ikamet eden 65 yaşındaki Ali Ş., 54 yaşındaki eşi Nevriye Ş. ile henüz bilinmeyen bir nedenle sözlü tartışmaya tutuştu. Tartışma sonucu gözü dönen cani koca Ali Ş. 25 yıllık hayat arkadaşını boğarak öldürdü.
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri eve girdiklerinde cinayete kurban giden kadının cansız bedeni ile karşılaştı.
Cinayet zanlısı Ali Ş. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.  

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/duzce-de-koca-vahseti-51915.html