ÇEVRE DOSTU ÇOCUKLAR YETİŞİYOR

Kategori: Gündem - Tarih: 7 Haziran 2022 17:49
ÇEVRE DOSTU ÇOCUKLAR YETİŞİYOR

Çevre Şehircilik Düzce İl Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi’nin iş birliğiyle, Millet Bahçesi’nde 1-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası etkinliği düzenlendi. Öğrencilerin çevre temizliği konulu resimlerinin sergilendiği etkinliğe protokol üyeleri de katıldı.

ETKİNLİK GENİŞ KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan Çevre Haftası kapsamda, sağlıklı bir çevre yaşamına dikkat çekmek için tüm vatandaşların katılımıyla etkinlikler düzenleniyor. Bu çerçevede Düzce Millet Bahçesi’nde “Temiz Şehir Düzce” temalı etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Naci Akkaş, Çevre Şehircilik Düzce İl Müdürü Nurhan Kartal, kurum müdürleri, birçok ilkokul öğrencisi ve aileleri katıldı.
Birlikte, ilkokul öğrencileri tarafından hazırlanan resimleri ve el yapımı ürünleri inceleyen Vali Atay ve Başkan Özlü çocuklarla sohbet edip, ortaya koydukları eserler hakkında bilgiler aldı.
HEDİYELER ÇOCUKLARI ÇOK MUTLU ETTİ
Etkinlik sonunda Çevre Temizlik Haftası ile ilgili düzenlenen resim ve el işi yarışmasında dereceye giren öğrencilere, protokol üyeleri tarafından, bisiklet, tablet gibi çeşitli hediyeler takdim edildi.
Hediyeler sonrası mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, vali, belediye başkanı ve emeği geçen herkese çok teşekkür etti.
Etkinlik toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/cevre-dostu-cocuklar-yetisiyor-51990.html