BAKANLIKLARDA TUTTUĞUNU KOPARIYOR

Kategori: Gündem - Tarih: 8 Kasım 2021 18:26
BAKANLIKLARDA TUTTUĞUNU KOPARIYOR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, tıpkı Ankara’da olduğu gibi Düzce’de de baş döndüren bir ziyaret trafiği gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde sahaya çıkan Keşir ve kendisine eşlik eden partililer, esnafın sıkıntılarına, vatandaşın ise beklentilerine kulak verdi. AK Parti heyeti ayrıca annesi vefat eden İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ay'a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, hem parlamentoda hem de parti organlarında üstlendiği üst düzey görevler nedeniyle artan yoğunluğuna rağmen memleketine hizmet için ayağını gazdan çekmiyor. Henüz geçtiğimiz hafta bizzat yürüttüğü girişimlerle Düzce’ye diş hastanesi kazandırılacağını açıklayan Keşir’in sağlık alanında verimin artması için yeni müjdeler vermesinin eli kulağında olduğu biliniyor. 
Bir yandan Düzce’nin acil ihtiyaçlarını Ankara’da çözmek için bakanlıklarda tuttuğunu koparan Keşir, diğer yandan her fırsatta soluğu hemşehrilerinin yanında alıyor.
Ay ailesine taziye ziyareti
Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak için sabah saatlerinde Düzce’ye gelen Keşir’in ilk durağı yakın zamanda annesini toprağa veren Düzce eski Belediye Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ay'ın evi oldu. Ay ve ailesine taziye ziyaretinde bulunan Keşir’e, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal da eşlik etti.
Esnaf ve vatandaşı dinledi
Anne acısı yaşayan İGM Üyesi Dursun Ay’a sabırlar dileyen Keşir ve beraberindeki heyet ardından her pazartesi günü Aziziye Mahallesi’nde kurulan köylü pazarını gezerek, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.
Üretici pazarında hem alıcı hem de satıcının talep ve şikayetlerini dinleyen AK Parti heyeti, alışveriş yapmayı ihmal etmedi.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir ile beraberindekiler İstanbul Caddesi'nde kepenk açan esnafları da ziyaret edip hayırlı işler diledi. Resmi açılış için gün sayan Millet Bahçesi’nde güzel havanın tadını çıkartan Düzceliler’e de hal hatır soran AK Partililer, vatandaşların Düzce için beklentilerine kulak verdi.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/bakanliklarda-tuttugunu-kopariyor-51576.html