ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ

Kategori: Gündem - Tarih: 27 Ocak 2019 17:05
ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ

İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi’nin annesi Gülsüm Çelebi vefat etti. Merhume Çelebi bugün gözyaşları arasında toprağa verilirken, Dernek Başkanı İlyas Çelebi’yi bu acı gününde Düzce protokolü de yalnız bırakmadı.

Çelebi ailesinin acı günü… İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi ve Şükrü Çelebi’nin annesi, merhum Hüseyin Cahit Çelebi’nin eşi, Fikret Mutlu, Ahmet Mutlu, Ömer Terzioğlu ve Volkan Genç’in kayınvalideleri Gülsüm Çelebi vefat etti.

Merhume Çelebi dün merkeze bağlı Düzköy Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Çelebi’nin naaşı Kalıcı Konutlar 6. bölgedeki evinden alınarak Düzköy Camii’ne getirildi. Buradaki cenazeye Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, siyasiler, iş insanları ile Çelebi ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İstanbul’da Düzce’nin adını duyuran ve bir çok önemli etkinliğe imza atan İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi ve diğer aile fertleri cami avlusuna taziyeleri kabul etti.

İkindi namazına müteakip Düzköy Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Merhume Çelebi köy mezarlığında toprağa verildi.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/annesi-topraga-verildi-28179.html