AK PARTİ'DE YENİ İL BAŞKANI MUSTAFA KESKİN

Kategori: Gündem - Tarih: 18 Ocak 2019 11:54
AK PARTİ'DE YENİ İL BAŞKANI MUSTAFA KESKİN

AK Parti’nin yeni Düzce İl Başkanı belli oldu. Adaylarla Külliye’de görüşen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan son kararı verdi ve “Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin” dedi.

AK Parti’de sürpriz olmadı, koltuğa oturacağına kesin gözüyle bakılan eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin Düzce İl Başkanlığı görevine getirildi.

Haftalardır süren bekleyiş “AK Parti’de kriz mi var?” söylentilerini de beraberinde getirmişti. İl yönetimi bunu kesin dille yalanlarken, nihai karar için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun programından fırsat bulup adaylarla görüşmesinin beklendiği aktarılmıştı. İşte o önemli görüşme bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşti. Düzce’den Ankara’ya çağrılan aralarında Mustafa Keskin’in de bulunduğu 4 isimle tek tek görüşen Erdoğan, akşam saatlerinde partisinin yeni Düzce İl Başkanını Mustafa Keskin olarak açıkladı. 

AK Parti’nin Düzce’deki emektar isimlerinden olan ve temayül başta olmak üzere genel merkeze ismi bir çok kanaldan ‘İl başkanı olmalı’ şeklinde iletilen Mustafa Keskin, üstlendiği yeni görevle birlikte 31 Mart Yerel Seçimleri için hızla çalışmalara koyulacak.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/ak-parti-de-yeni-il-baskani-mustafa-keskin-28075.html