3 KURUM KATILDI, SORUNA RASTLANMADI

Kategori: Gündem - Tarih: 8 Kasım 2021 18:34
3 KURUM KATILDI, SORUNA RASTLANMADI

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şehirlerarası otobüs terminalinde kapsamlı denetim gerçekleştirildi. Terminalde hizmet veren işletmelere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde kurallar hatırlatılırken, herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü koordinesinde 15 günlük periyotlarla düzenlenen şehirlerarası otobüs terminaline yönelik denetimlere devam edildi. Denetim faaliyetlerine İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü personelleri de katıldı.
Koronavirüsle mücadele çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, terminal genelinde bilet satış gişeleri başta olmak üzere dükkanlar ve taksi yazıhanesinde evrak incelemesi gerçekleştirdi.
Denetimlerde ayrıca, terminal içerisinde belirlenen kurallara uyulması noktasında esnaflar bilgilendirilirken özellikle HES kodu, temizlik ve maske konusunda da hassas davranılması uyarısında bulunuldu.
Öte yandan terminalde hizmet veren  işletmelere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/3-kurum-katildi--soruna-rastlanmadi-51578.html