3. KEZ ÇALDILAR!  

Kategori: Asayiş - Tarih: 23 Mayıs 2022 16:55
3. KEZ ÇALDILAR!  

İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir taksi durağına giren hırsız ya da hırsızlar, Cedidiye Camisi’ne ait bağış kutusunu çalıp, kayıplara karıştı. Taksiciler, hırsızlık olayının 3’üncü kez gerçekleştiğini belirtirken, polis ekipleri olayı aydınlatmak için çevrede bulunan güvenlik kameralarını mercek altına aldı.

Hırsızlık olayı İstanbul Caddesi üzerinde bulunan Belediye Taksi Durağı’nda gerçekleşti. Alınan bilgilere göre; 22 Mayıs Pazar günü akşam saatlerinde, taksi durağında kimsenin bulunmamasını fırsat bilen kişi ya da kişiler durakta bulunan Cedidiye Camii’ne ait bağış kutusu ve bir taksiciye ait eşyaları çaldı.
Yaşanan hırsızlık olayını bir gün sonra fark eden taksi durağı çalışanları, durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine taksi durağına gelen polis ekipleri, durakta inceleme yaptı. Durağın hemen önünde bulunan Düzce Belediyesi’ne ait güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, hırsızlık olayını gerçekleştiren şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
Öncü Haber muhabirine konuşan durak çalışanları, daha önce de duraktan 2 kez bağış kutusunun çalındığını söyledi.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/3--kez-caldilar--51879.html