18 TEMMUZ STADI AÇILIŞA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Kategori: Spor - Tarih: 9 Temmuz 2021 15:23
18 TEMMUZ STADI AÇILIŞA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Düzce Belediyesi ile Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları, sporcu ve ailelerinin katılımıyla 12 Temmuz Pazartesi günü 18 Temmuz Stadyumu’nda düzenlenecek olan törenle açılışı yapılacak.

Düzce Belediyesi ile Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından imzalanan protokole kapsamında yaz ayları boyunca devam edecek olan yaz spor okulları, düzenlenecek törenle başlamış olacak.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün antrenör ve tesis konusunda, Düzce Belediyesinin ise malzeme ve ulaşım konularında destek verdiği yaz spor okullarına 7-18 yaş arası toplam 5000 çocuk başvuruda bulundu.
Sporculara, Yaz Spor Okullarında, 55 antrenör eşliğinde Atletizm, Badminton, Basketbol, Bilardo, Jimnastik, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Tenis, Voleybol, Yüzme, Tekvando, Wushu, Oryantiring ve Bedensel Engelliler (Halter ve Okçuluk) olmak üzere toplam 25 branşta eğitim verilecek.
12 Temmuz Pazartesi günü 18 Temmuz Stadyumunda protokol üyelerinin yanı sıra  sporcu ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşecek olan açılış töreni saat 16.00’da başlayacak.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/18-temmuz-stadi-acilisa-ev-sahipligi-yapacak-41295.html