“PROJE VE YATIRIMLAR ARTARAK DEVAM EDECEK”

Kategori: Gündem - Tarih: 15 Ekim 2021 14:16
“PROJE VE YATIRIMLAR ARTARAK DEVAM EDECEK”

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, ilçede devam eden proje ve çalışmaları yerinde inceledi. Demircan, çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldı.

Göreve gelmesinin ardından, Gölyaka ilçesinde değişim rüzgarları estiren Belediye Başkanı Yakup Demircan, yaptığı başarılı çalışmalar ile göz dolduruyor. Bugüne kadar ilçede birçok yeni projeyi hayata geçiren Demircan, yeni projeler için de kolları sıvadı.
Belediye ekipleri, ilçe merkezinin dört bir yanını şantiyeye çevirirken, Başkan Demircan’da çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Demircan, proje ve yatırımların artarak devam edeceği müjdesini verdi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Demircan, “Gölyaka ilçemiz için çalışıyoruz. Proje ve yatırımlarımız devam edecek. Bugün, Yeşil Mahalle kilit parke taşı yapım işi, Kuyudüzü ve Yazıpınar Mahallesi kavsak çalışması, Yeni Mahalle Sosyal Tesis çocuk oyun grubu kurulumu, Yazıpınar Mahallesi Kalıcı konutlar sosyal tesisleri,  Futbol, voleybol ve basketbol sahası yapım işi, Sokak Hayvanları rehabilitasyon merkezi tadilat çalışmaları,  Cumakırı Mahallesi mezarlık çevre düzenleme işi ve taş kırım işi çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldık” dedi.

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/-proje-ve-yatirimlar-artarak-devam-edecek--41544.html