“KALBİ KIRILAN TÜM VATANDAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

Kategori: Siyaset - Tarih: 26 Nisan 2021 09:23
“KALBİ KIRILAN TÜM VATANDAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Av. Metin Kaşıkoğlu sosyal medya hesabı üzerinden HDP’ye yönelik yaptığı paylaşımının ardından özür diledi. Kaşıkoğlu, "Samimi şekilde üzülen ve kalbi kırılan tüm vatandaşlarımızdan özür diler, haklarını helal etmesini dilerim" ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Biden'ın 1915 olayları için "soykırım" ifadesini kullanmasının yankıları sürüyor.
DEVA Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve eski AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, HDP hesabından yapılan "Ermeni Soykırımı utancıyla yüzleşin!" başlık tweeti alıntılayarak, "Yarın PKK'ya da soykırım yapıldı dersiniz, siz bu zihniyetle. Umarım sizin de soyunuz tez zamanda tükenir" diye yazdı.
Kaşıkoğlu tepki çeken bu paylaşımını daha sonra silerek yeni bir paylaşımda bulundu.
Kaşıkoğlu yeni paylaşımında "Tüm iyi niyetimize ve asıl maksadımıza rağmen, bir kesim tarafından ısrarla maksadından koparılarak istismar edilmeye çalışılan paylaşım nedeniyle samimi şekilde üzülen ve kalbi kırılan tüm vatandaşlarımızdan özür diler, haklarını helal etmesini dilerim. Bu minvalde art niyetli kişilerin daha fazla manipülasyonuna fırsat vermemek adına ve farkına varmadan kalplerinin kırılmasına neden olduğum tüm insanlara duyduğum saygıdan ötürü platformda yaptığım paylaşımı da kaldırıyorum" ifadelerine de yer verdi.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/-kalbi-kirilan-tum-vatandaslarimdan-ozur-diliyorum--40963.html