“İHTİYACI OLAN VATANDAŞLAR İÇİN…”

Kategori: Gündem - Tarih: 6 Ağustos 2018 12:01
“İHTİYACI OLAN VATANDAŞLAR İÇİN…”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” kampanyasına, bir destek de Düzce’den geldi. Düzceli esnaflar dükkanlarının önüne dolap yerleştirerek ihtiyacı olan vatandaşlar için ekmek koyuyor.

Un fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle ekmeğe zam gelecek söylentilerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ihtiyacı olan vatandaşlar için başlattığı “Askıda Ekmek” kampanyasına destekler devam ediyor.
Düzce merkez ve ilçelerde kampanyaya destek sadece fırınlarla sınırlı kalmadı.Dolap yaparak dükkanlarının önüne yerleştiren ve içerisine ekmek koyan bir çok esnafın bu alkışı hak eden davranışına vatandaşlar da ekmek alıp koyarak destek veriyor.“İhtiyacı olan vatandaşlar için içinde ekmek var” yazılı dolaplar ile esnaflar, aldıkları ekmeği koyarak hem uygulamaya destek veriyor, hem de ihtiyacı olan vatandaşları sevindiriyor. Duyarlı vatandaşlar da yerleştirilen dolaplara ekmek koyarak desteğini esirgemiyor.Diğer taraftan Osmanlı Devleti zamanında kıtlık günlerinde vatandaşların faydalanması için başlatılan bu uygulamanın yeniden hayat bulması, ülkedeki duyarlılığın kaybolmadığını da gösterdi.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/-ihtiyaci-olan-vatandaslar-icin---26632.html