“DÜZCELİLER’İN BİZE ANLATTIKLARINI MECLİS KÜRSÜSÜNDE DİLE GETİRECEĞİZ”

Kategori: Gündem - Tarih: 15 Şubat 2021 12:35
 “DÜZCELİLER’İN BİZE ANLATTIKLARINI MECLİS KÜRSÜSÜNDE DİLE GETİRECEĞİZ”

Geçtiğimiz hafta ekonomi ekseninde sıkıntı ve taleplerin tespiti amacıyla Düzce’de çeşitli temaslarda bulunan İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’nun öncülüğündeki İYİ Parti heyeti, sadece merkez değil ilçeleri de kapsayan 3 günlük görüşme trafiğini tamamladı. Öncü TV’de ‘Gündem Özel’ programına da konuk olan Milletvekili Nuhoğlu, yaptığı açıklamada, “Düzce’de bize anlatılan tüm sorunları ve talepleri, genel merkeze ileteceğiz, meclis kürsüsünden de dile getireceğiz.” dedi.

Sorunların yerinde tespiti ve toplumun farklı kesimlerinin taleplerinin dinlenmesi için Düzce’ye çıkartma yapan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, Genel İdare Kurulu Üyeleri Süleyman Sırrı Özdolap ve Emine Küçükali, üç günlük Düzce mesaisinin son gününde ilçe ziyaretleri yaptı.   
İYİ Parti heyeti, Yığılca ve Gümüşova ilçelerinde, sanayicinin, esnafın ve çiftçinin sıkıntılarını görüşmek üzere ilgili oda ve kurumlara ziyaret gerçekleştirdi. 
Yığılca ve Gümüşova’da Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, esnaf ve sanatkârlar odaları ve taşıyıcılar kooperatifini ziyaret ederek, sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunan heyet, tespit ettikleri sorunları mecliste dile getirecek.
“Düzceliler’in bize anlattıklarını meclis kürsüsünde dile getireceğiz”
Ziyaretleri değerlendiren Nuhoğlu, “Düzce’de sanayici, esnaf ve çiftçilerimizin sorunlarını dinledik. İlgili odaları ziyaret ettik, esnaflarımızı gezdik. Onların tespitlerini, isteklerini dinledik. Bize anlatılan tüm sorunları ve talepleri, genel merkeze ileteceğiz, meclis kürsüsünden de dile getireceğiz.” dedi.
Er: Sorunları not aldık
İl Başkanı Yunus Özay Er, Ankara’dan gelen heyetin Düzce ziyaretini değerlendirdi. İl Başkanı Er, şunları kaydetti: “Yaşanan ekonomik sorunlar esnafımızı, sanayicimizi ve çiftçimizi kötü etkiliyor.  Sorunlarla boğuşan esnafımızın sorunlarını dinleyip, genel merkez bazında çözüm arayıp, meclisten seslerini duyurmak için Partimizin başlattığı çalışma kapsamında, bir heyette Düzce’ye gelerek incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu. Düzce merkez ve ilçelerde yaptığımız ziyaretlerde, esnafımızı, çiftçimizi, sanayicimizi dinledik, sorunlarını not aldık. Gelen Heyet, bu sorunları Genel Merkezde değerlendirip, çözüm bulunması için meclise taşıyacak.”  

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/-duzceliler-in-bize-anlattiklarini-meclis-kursusunde-dile-getirecegiz--40583.html