‘AKÇAKOCA’YA CİDDİ YATIRIMLAR YAPTIK’  

Kategori: Gündem - Tarih: 11 Haziran 2022 17:32
  ‘AKÇAKOCA’YA CİDDİ YATIRIMLAR YAPTIK’  

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca’da bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Ağırlıklı olarak sağlık yatırımlarının son durumunu yerinde gören Keşir’e Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu da eşlik etti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce'nin Akçakoca ilçesinde incelemelerde bulundu.
İlçenin Sapak mevkisinde yer alan Orhan Özdemir Aile Sağlık Merkezi'ne gelen Keşir, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Vilayetler Birliği Konağı'nı da ziyaret etti.
Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ile beraber ilk olarak sağlık yatırımlarını inceleyen Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, yaptığı açıklamada, Akçakoca ilçesine yapılan yatırımları ve devam eden projeleri yerinde görmek için geldiğini söyledi.
“Bir tek hasta bile tomografi için Düzce'ye gitmiyor”
 Sağlık alanında ilçeye ciddi yatırımlar yapıldığını vurgulayan Keşir, şu ifadeleri kullandı:
"Pandemi döneminde istediğimiz ziyaretleri yapamadık. Son bir yıldır verilen görev nedeniyle Türkiye'de çok ciddi yoğunluğumuz oldu. Akçakoca yatırımları da takip etme, projeleri görmek istedik. Özellikle hastane, İlçe Sağlık Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezleri’ne bakmak, görmek istedik. Şu anda hastanemize tomografi cihazı da geldi. Hastanenin acilinin genişletilmesi için çalışma yaptık ve genişlettik. Özellikle sağlık ve eğitim çok önemsediğim hizmetler. Akçakoca'da hastaneye aldığımız tomografi cihazı sayesinde bir tek hasta bile tomografi için Düzce'ye gitmiyor. Akçakocalı hastaları bunlardan kurtardık. Günlük 10-15 hasta tomografi çektirebiliyor. Akçakoca yaz turizmi fazla olduğu için sağlık yatırımlarını yaptık. Bu yatırımları yerinde görmek istedik."
Ziyaretlerinde Keşir’e eşlik eden Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ise Akçakoca'ya desteklerinden dolayı Keşir'e teşekkür etti.  

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/-akcakoca-ya-ciddi-yatirimlar-yaptik--52026.html