HABERİMİZİN ARDINDAN BOZUK MAKİNELER ONARILDI

Gündem 25 Mayıs 2019 18:18
Videoyu Aç HABERİMİZİN ARDINDAN  BOZUK MAKİNELER ONARILDI
A
a

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bulunan bozuk oyuncak makinelerinin uzun süredir tamir edilmemesi tepkiye neden oldu. Oyuncak almak için makineye para atan çocukların elleri boş kalırken, bu duruma tepki gösteren vatandaşlar, ihmalin sorumlularını eleştirdi. Haberin Öncü TV’nin sitesinde yer alması sonrasında ise makinelerin sahibi gerekli onarım çalışmalarının başlatıldığını açıkladı.

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin birçok noktasında bulunan oyuncak makineleri şikayet konusu oldu.
Özellikle çocuklar tarafından rağbet gören cihazlar, 2 TL karşılığında oynama hakkı veriyor. Ödül olarak oyuncak kazanmayı hayal eden minikler ise tatsız bir sürprizle karşılaşıyor.
Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na (0542 767 18 81) ulaşarak şikayetini dile getiren bir vatandaş cihazların uzun süredir bozuk olduğunu ve bu nedenle oyuncak için makineye atılan paraların boşa gittiğini belirtti.
Çocukların bu tür makinelere ilgi gösterdiğini bile bile tamir edilmemesini eleştiren duyarlı vatandaş, birçok çocuk ve ailesinin bu şekilde mağdur edildiğini ifade etti.
Seslerinin Öncü Haber aracılığı ile duyurulmasını dileyen vatandaş, şunları kaydetti:
“Düzce Terminali’nde çocukların duyguları nedeniyle verilen 2 TL karşılığında, oyuncak makinaları bozuk olduğundan, çocuklar ve veliler mağdur olmaktadır.”
Haberimiz ses getirdi
Öte yandan haberimizin internet sitemizde yer almasının ardından oyuncak makinesi sahibi hemen harekete geçti. Haber merkezimize telefonla ulaşan makinelerin sahibi olan vatandaş, arızadan habersiz olduklarını ve öğrenir öğrenmez hemen onarılması için gerekli çalışmaları başlattıklarını belirterek, teknik aksaklıktan dolayı vatandaşlardan özür diledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri