GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!

Gündem 29 Eylül 2017 12:15
Videoyu Aç GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!
A
a

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in AK Parti Genel Merkezi tarafından acil olarak diğer bazı il belediye başkanları ile birlikte Ankara’ya çağrılması, Düzce’de gündemin bir numarasına yerleşti. Bir anda “Başkanlıktan alınacak” yorumlarına neden olan bu gelişme ile Keleş’in akıbeti tartışmaya açılırken, yetkili mercilerden resmi bir açıklama yapılmaması dikkat çekti.

AK Parti Genel Merkezi’nin Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile birlikte 11 ilin belediye başkanını Ankara’ya çağırması Düzce’de gündeme bomba gibi düştü.
Keleş görevden alınacak” şeklinde yorumlandı
Keleş’in başkanlık görevine ilişkin kamuoyunda uzun süredir devam eden iddialar üzerine genel merkezin attığı adım kamuoyunda yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Çoğu vatandaş bu sürpriz gelişmeyi, “Keleş görevden alınacak” şeklinde yorumlarken, söylentilerin alıp başını yürümesine karşılık ilgili kurumların sessizliğe bürünmesi kafaları kurcalayan bir başka nokta oldu. Düzce’yi çalkalayan iddialar karşısında hiçbir AK Partili’nin çıkıp kamuoyuna bilgi vermemesi “Keleş başkanlıktan alındı” söylentilerinin doğru olduğu kanısını ortaya çıkardı.

AK Partili bazı önemli isimler de gündemde…

Öte yandan Genel Merkez’in görevden alma hamlesine karşılık Başkan Keleş’in istifa önerisini sunduğu gibi bir çok söylentinin dolaşmasına neden olan Ankara’daki görüşmeden yeni sürprizlerin de çıkabileceği öne sürüldü. Keleş’in yanı sıra Düzce’deki AK Partili bazı önemli isimlerin de parti ile yollarının ayrılmasının gündemde olduğu da gelen iddialar arasında….

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri