GRUP LEBLEBİ’Yİ TÜRKİYE DİNLEDİ

Müzik 15 Kasım 2018 16:16
Videoyu Aç GRUP LEBLEBİ’Yİ TÜRKİYE DİNLEDİ
A
a

Düzce Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinden oluşan ‘Grup Leblebi’ 4 yıldır sürdürdüğü müzik hayatında merdivenleri hızla tırmanmaya devam ediyor. Grup, TRT Müzik kanalında yayınlanan “Engelsiz Sahne” programında performans sergileyerek sesini tüm Türkiye’ye duyurdu.


Özel eğitim gereksinimi duyan bireylerin eğitimi için 2012 yılında kurulan Düzce Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, mesleki ve akademik eğitimin yanında sportif, sanatsal ve sosyal projeler ve faaliyetlere de ağırlık vermesiyle biliniyor.

Bu kapsamda okul bünyesinde ‘Grup Leblebi’ ismiyle kurulan müzik grubu bir çok organizasyona katılırken, sergiledikleri performans ile büyük beğeni toplamıştı. ‘Grup Leblebi’ son olarak TRT Müzik kanalında yayınlanan “Engelsiz Sahne” programına katıldı.

Müzik Öğretmeni Recai Buber yönetimindeki Grup Leblebi, seçilen bir şarkıyı hem çalıp hem de seslendirdi. Büyük ilgi gören gösterinin ardından sahneye davet edilen Okul Müdürü Muhammet Selçuk, okul faaliyetleri, projeleri ve Düzce hakkında açıklamalarda bulundu.

Okul tanıtım videosuna da yer verilen programın ardından Grup Leblebi ve öğretmenleri Düzce’ye döndü.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
kklklllkkdsa