GERİ SAYIM BAŞLADI

Gündem 9 Mayıs 2022 17:45
Videoyu Aç GERİ SAYIM BAŞLADI
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, “Düzce’nin ve bölgenin en donanımlı teşkilatı olacak.” dediği Atatürk Bulvarı eski garaj mevkiinde yükselen İtfaiye Teşkilatı’nın yeni hizmet binası için gün sayılıyor. İç teçhizatının hazır olduğu binanın bahçesinin beton döküm işlemi için hazırlıklar başlatıldı.

Düzce Belediyesi İtfaiye Teşkilatı, yaz aylarını yeni hizmet binasında karşılayacak. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün sık sık yerinde inceleyerek inşaat çalışmalarını yakından takip ettiği itfaiye teşkilatının yeni binasındaki çalışmalara ilişkin yapılan bilgilendirmede, ilk etapta teçhizat, malzeme ve araçların modernizasyonu sağlandığı bildirildi. Ardından itfaiye binasının daha modern ve şehrin her noktasına kolayca ulaşabilir olması adına yeni hizmet binası inşaatına başlandığı aktarıldı.
Yaz aylarında yeni binada
Açıklamada ayrıca 2 bin 400 metrekare alana sahip ve 108 metrekare su deposunun olduğu yeni hizmet binasının son olarak bahçesinin betonu için hazırlıkların başladığı ve itfaiye binasının yaz aylarının başında hizmete girmesinin beklendiği kaydedildi.
Öte yandan itfaiye binası ve bahçesinin aydınlatma direklerinin de yerleri belirlenirken, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman’ın da yeni hizmet binasının yapımı ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ettiği vurgulandı.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün “Bölgenin en güçlü ve en donanımlı itfaiye teşkilatı olacak.” dediği yeni itfaiye teşkilatı binasında taşınma süreci için artık geri sayım başladı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri