GENEL MERKEZ İŞİ SIKI TUTUYOR

Siyaset 10 Ağustos 2018 14:52
Videoyu Aç GENEL MERKEZ İŞİ SIKI TUTUYOR
A
a

AK Parti Genel Merkezi, yaklaşan yerel seçimler öncesinde işi sıkı tutmakta kararlı… Düzce’de ilk kez son genel seçimlerde 1 vekilliği kaybeden AK Parti, aynı hüsranı belediye seçimlerinde yaşamak istemiyor. Bu doğrultuda tüm belediyelerde AK Partili başkanların oturduğu Düzce’ye son haftalarda art arda ziyaretler gerçekleştiriliyor. Bu kez AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, partisinin Düzce teşkilatları ile bir araya geldi. Partililere seslenen Geldi, genel merkez olarak belediyelerin çalışmalarını takip ettiklerini söyledi.

18 Ağustos Cumartesi günü yapılacak Genel Merkez 6. Olağan Kongre’ye hazırlanan AK Parti teşkilatlarında 2019 Mart yerel seçimlerine yönelik çalışmalar da devam ediyor. Bu kapsamda Ankara’dan Düzce’ye ziyaretçi trafiği yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Düzce’ye gelen 27. Dönem Milletvekili Fuat Köktaş’tan sonra dün de AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Düzce Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Parti binasında toplantı
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından karşılanan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, parti binasında, 2019 Yerel Seçimleri konusunda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Genel Meclisi Başkanı Ayfer Yılmaz, AK Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, il gençlik kolları ve kadın kolları başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe ve belde başkanları ve ilçe yerel yönetimler başkanları katıldı.

Yerel seçimlere çok önem veriyoruz”
Toplantıda konuşan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, AK Parti olarak yerel seçimlere çok önem verdiklerini ve en iyi şekilde hazırlanarak seçimlere gireceklerini söyledi.

Belediyelerin hizmetlerini takip ediyoruz”
AK Parti Genel Merkez olarak belediyelerin hizmetlerini takip ettiklerini belirten Geldi, vatandaşa daha iyi hizmet verebilmeleri için destek verdiklerini ifade etti. “AK Parti olarak 14 yıldan beri yerel yönetimlerde çok başarılı çalışmalara imza attık.” diyen Geldi, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde başlattığı reformlar, AK Parti iktidara gelmesiyle Tüm Türkiye’de devam etmiştir. Biliyorsunuz, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yerel yönetimlerde gönül belediyeciliğini başlatmıştır. Cumhurbaşkanımızın başlattığı “gönül belediyeciliği” anlayışını tüm belediyelerimizde uygulamaya gayret göstereceğiz ve gönüllere değen bir belediyeler olma gayretinde olacağız.” Şeklinde konuştu.Toplantıdan sonra AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, İlçe belediye başkanları, ilçe başkanları, ilçe yerel yönetimler başkanları ile ikili görüşmelerde bulunarak, Düzce ve ilçelerde yapılan hizmetler ile ilgili bilgiler aldı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri