GENEL BAŞKANDAN DÜZCE’YE ÖVGÜ

Gündem 2 Mayıs 2019 17:56
Videoyu Aç GENEL BAŞKANDAN DÜZCE’YE ÖVGÜ
A
a

Üniversitede düzenlenen bir panelde konuşmacı olarak yer alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Düzce’ye geldi. Etkinlik öncesinde geride bıraktığımız seçimleri değerlendiren Depboylu, 5 ilçenin kazanıldığını hatırlattı ve Düzce’nin gurur tablosu olan iller arasında yer aldığını ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Düzce Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan bir panelde, konuşmacı olarak yer almak üzere Düzce’ye geldi.
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve birçok partili tarafından Düzce Gişeleri’nde karşılanan Depboylu ilk olarak parti il binasını ziyaret etti.
Daha sonra şehir merkezinde bulunan özel bir restorana giden partililer burada yemek yedi. Yemeğin ardından basın mensupları ile buluşan Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Ankara’dan Düzce’nin nasıl görüldüğü ve partinin kazandığı olumlu ivmeyi değerlendirdi.

“Gurur tablomuz içerisinde yer aldı”

31 Mart Yerel Seçimlerinde Düzce’de alınan neticeyi değerlendiren Depboylu şu değerlendirmelerde bulundu:

“Birçok ilimizle birlikte Düzce’de gurur tablomuz içerisinde yer aldı. Nihayetinde buradaki 10 seçim bölgesinden 5’ini Milliyetçi Hareket Partisi, diğer 5’ini AK Parti aldı. Cumhur ittifakı böylelikle 10-0 galip durumda. Bu bizi hem ittifak adına memnun ediyor. Biz teşkilatlarımızla gurur duyuyoruz. Burada İlhami Başkan’ımızın yönetim ekibi ile birlikte, ilçe teşkilatları da dâhil olmak üzere gösterdikleri çaba çok büyüktür.”

“Çok da şaşılacak bir durum yok”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısındaki sırrı açıklayan Genel Başkan Yardımcısı Depboylu, ortada şaşırtan bir durum olmadığını belirtti ve şunları söyledi:

“Milliyetçi Hareket Partisi 50 yıllık bir geçmişi olan, köklü bir partidir ve ideoloji partisidir. Başından bu yana aynı ilkeler doğrultusunda dik durmuştur. Vatanı, milleti, devletin nerede zor durumda kalırsa, orada kilit rol oynamış, yeri geldiğinde elini, yeri geldiğinde de gövdesini taşın altına koymuştur. Bu noktada milletimizin güvenini kazanmış olmamız doğaldır. Çok da şaşılacak bir durum yok. Milliyetçi Hareket Partisi her zaman aziz milletimizin güvendiği, teminat gördüğü bir siyasi partidir. 18.81 İl Genel Meclisi oranıyla Türkiye’nin ikinci partisi olarak yerini belirlemiştir.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri