EVDE SAĞLIK HİZMETİ EKİBİNE TEŞEKKÜR

Gündem 9 Nisan 2019 11:30
Videoyu Aç EVDE SAĞLIK HİZMETİ EKİBİNE TEŞEKKÜR
A
a

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz, evde sağlık ekibinin hizmetleriyle ilgili olumlu geri dönüşler aldıklarını vurgulayarak, birimde görev yapan tüm personele teşekkürlerini iletti.

İlimizde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde 29 sağlık personeli ile yürütülen evde bakım hizmetleri kapsamında 2010 yılının Aralık ayından bu yana 9bin 273 hastaya ulaşıldığını ve 2 bin 613 ev ziyareti yapıldığını aktaran İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, il genelindeki ziyaret sıklığı değerinin 1,89’dan 2,68’e çıktığına dikkat çekti. Mevcut evde sağlık ekiplerine ilave olarak kurulan  palyatif bakım hizmetleri ekibi, fizik tedavi ekibi, diyabet ekibi ve  nutrisyon ekibi ile vatandaşlarımıza ihtiyaç duyduğu hizmetler il genelinde eşit, ulaşılabilir, kaliteli, etkin ve verimli, hasta/hasta yakını memnuniyetini sağlayan bütüncül bir yaklaşım ile sunulmakta olduğunu belirten Yılmaz, hasta ve hasta yakınlarından çok olumlu geri dönüşler aldıklarını kaydetti. Bunun mutluluk verici olduğunu dile getiren Yılmaz, birimde görevli personele teşekkürlerini iletti ve başarılarının devamını diledi.

Bu kapsamda  büyük emek ve özveri isteyen bu görevi ifa eden;  Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatör Hekimi Uz.Dr.Serkan Özkul, Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde görevli Hemşire Sibel Yolay, Hemşire Aylin Sayan ile   Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Zühal Akyol Coşgun’a sağlık hizmeti sunumunda göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılarından dolayı İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm