ESNAFTAN BAKANA FINDIK SORULARI

Gündem 28 Şubat 2019 18:18
Videoyu Aç ESNAFTAN BAKANA FINDIK SORULARI
A
a

Düzce, 31 Mart sürecinde devletin zirvesinden isimleri ağırlamaya devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen "Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı"na katılmak üzere dün Düzce'ye geldi. İlk olarak Düzce Belediyesi'ni ziyaret eden Pakdemirli, ardından esnafları gezerek hal-hatır sordu. Karşılarında Tarım Bakanı'nı gören Düzceli esnaflar, fındıkla ilgili sorular sormayı ihmal etmedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bir dizi program ve açılış için Düzce’ye geldi. Düzce TEM Gişeleri'nde karşılanan Bakan Pakdemirli'nin ilk ziyaret noktası Düzce Belediyesi oldu. AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, protokol üyeleri, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti kademe başkanlarının da hazır bulunduğu belediye ziyaretinde Başkan Dursun Ay, Bakan Bekir Pakdemirli'yi bina önünde çiçeklerle karşıladı. Tek tek karşılama heyeti ile selamlaşan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ardından Belediye Başkanı Dursun Ay'ın makamına geçerek, belediye eliyle yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı. Buradaki görüşme basına kapalı olarak gerçekleşti.

 

Esnaf ziyareti

Belediye ziyareti sonrası esnaf ziyaretleri yapan Pakdemirli, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve partililer eşliğinde işyerlerinde 'Hayırlı kazançlar' dilediği esnaflara hal-hatır sordu. Karşılarında Bakan'ı gören Düzceli esnaflar, şaşkınlıklarını üzerlerinden attıktan sonra sohbet sırasında sıkıntı ve taleplerini Pakdemirli'ye aktardı.

 

Bakan'a fındık soruları

Bakan Pakdemirli özellikle fiyatıyla son yollarda yüz güldürmeyen fındık konusunda çokça soruyla karşılaştı. Üreticilerin serbest piyasa koşullarında düşük fiyatlarla karşı karşıya kalmaması için Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO)'nin devreye sokulduğunu anımsatan Pakdemirli, üreticilere desteğin devam edeceğini vurguladı.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri