ESKİ SANAYİ ESNAFININ BEKLEDİĞİ TARİH BELLİ OLDU

Gündem 2 Mart 2020 16:37
Videoyu Aç ESKİ SANAYİ ESNAFININ  BEKLEDİĞİ TARİH BELLİ OLDU
A
a

Düzce Belediyesi, eski sanayi çarşısının taşınması ile ilgili mülk sahipleriyle bir araya gelecek. 7 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan toplantıda, taşınmadan sonra boşalacak alanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için görüş alışverişinde bulunulacak.

Düzce Belediyesi, eski sanayi çarşısında mülk sahibi olan esnaf ile bir araya gelecek. Eski sanayinin taşınması ile ilgili konuların konuşulacağı toplantı 7 Mart Cumartesi günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, mülk sahibi esnaflar ile yapılacak toplantıda, sanayinin taşınmasından sonra boşalacak olan alanın en iyi değerlendirilmesi için görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi.
Yapılan açıklamada ayrıca hak sahibi esnaflar için modern bir sanayi sitesi yapılması için TOKİ ile mutabakat sağlanmış ve çalışmalarda çok önemli bir aşama kaydedildiği ifade edildi.
7 Mart Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak olan istişare toplantısı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Büyük Salonu’nda yapılacak.  
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri