ESKİ BAŞKANLARA VEFA

Gündem 7 Aralık 2018 15:44
Videoyu Aç ESKİ BAŞKANLARA VEFA
A
a

Yığılca Belediye Meclisi’nce alınan kararla daha önceki dönemlerde Yığılca Belediyesi'nde belediye başkanı olarak görev almış kişilerin isimleri Yığılca'nın sokaklarına verildi.

Yığılca Belediye Meclisi, son toplantısında, eski belediye başkanlarının isimlerinin sokaklara verilmesi yönünde karar aldı.
Buna göre; artık Pazar Sokak adı Şevket Yıldırım Sokak, Lale Sokak adı Hasan Çam Sokak, Gaziler Sokak adı Ali Kemal Sokak, Güngören Küme Evleri ise artık Mert Sokak adı ile anılacak.
“Her birine ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsek azdır”
Alınan bu karar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, "Belediye meclis üyesi arkadaşlarım ile birlikte aldığımız bu karar neticesinde Yığılca Belediyesi adına görev yapmış önemli büyüklerimizin adını bir anlamda yaşatmak istiyoruz. Onlar dönemlerinin koşullarında Yığılca adına önemli işlere imza atmışlardır. Her birine ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizler de onlara teşekkürümüzü bu şekilde sokaklarımıza isimlerini vererek sonsuza dek yaşatmak gayesiyle sunduk. Bir ahde vefa örneği sergileyen tüm meclis üyesi arkadaşlarımı da tebrik ediyor ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun." ifadelerine yer verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri