ESKİ BAKANLAR HASRET GİDERDİ

Siyaset 20 Ekim 2021 13:52
Videoyu Aç ESKİ BAKANLAR HASRET GİDERDİ
A
a

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Düzce’ye gelerek Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Hasret gideren ikili çevre, altyapı ve kentleşme konularında da istişare etti.

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Düzce’ye geldi. Eroğlu’nu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ağırladı.
65.  Hükümet’te birlikte görev yapan eski çalışma arkadaşı ikili hasret giderek çevre, altyapı ve kentleşme konularında istişare etti. Başkan özlü, Düzce’de devam eden ve planlanan projelerle ilgili Eroğlu’na bilgi vererek fikirlerine başvurdu.  
Başkan Özlü’nün projelerini tebrik eden Eroğlu da, hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaret, Başkan Özlü’nün Eroğlu’na Düzce Yemekleri kitabı ve yöresel ürünlerden oluşan sepet hediye etmesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.
Özlü: Büyük memnuniyet duyduk
Ziyaretle ilgili Başkan Özlü, “65.Hükümette birlikte görev yaptığım Çevre ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Sayın ’nu Düzce’mizde ağırlamaktan ve Sayın Bakanımızın çevre, altyapı ve kentleşme konularındaki engin deneyimlerinden istifade etmekten büyük memnuniyet duyduk.” açıklamasında bulundu.
Eroğlu da, “65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız ve Düzce Belediye Başkanımız Sayın Faruk Özlü'yü ziyaret ettik. Başkanımızı Düzce’ye  yaptığı güzel hizmetlerden dolayı tebrik ettik.” açıklaması yaptı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri