ESENTEPE İLKOKULU İÇİN SEFERBER OLDULAR

Gündem 17 Eylül 2018 16:39
Videoyu Aç ESENTEPE İLKOKULU İÇİN SEFERBER OLDULAR
A
a

Düzce merkeze bağlı Esentepe Köyü’nde bulunan Esentepe İlkokulu’nun ihtiyaçlarının giderilmesi için yaz döneminde el ele veren eğitimci ve velilere Mavi Ağaç Derneği’nden destek geldi. Dernek üyeleri yapılan tadilatların ardından harekete geçerek okulda eksik kalan çalışmaları tamamladı.

Düzce merkeze bağlı Esentepe Köyü’nde bulunan Esentepe İlkokulu’nun fiziki şartlarının iyileştirilmesi için yaz aylarında öğretmen ve veliler tarafından başlatılan tadilat çalışmaları tamamlandı. Çalışmalar sadece eğitimciler ve öğrenci veliler ile de sınırlı kalmadı. Okuldaki tadilattan haberdar olan Mavi Ağaç Derneği Düzce Şubesi üyeleri de eksik kalan çalışmaları tamamlamak için hareket geçti. Üyeler, eksik kalan sıva tamiratları, duvar boyaları, su tesisatının onarımı ile eksik armatör ve vitrifiye montajlarını tamamladı.

Okulumuza getirme sözü verdik”
Konuyla ilgili dernekten yazılı açıklama yapılarak şu ifadelere yer verildi: “İlimizin Esentepe Köyü’nde bulunan ilkokulda geçtiğimiz yaz tatili döneminde okulda görev yapan eğitimciler ve öğrenci velileri bir araya gelerek okulun fiziki ihtiyaçlarını gidermek üzere bir çalışma gerçekleştirmişti. Yapılan çalışmada okul duvarları boyanmış , ihtiyaç duyulan mobilyalar tamamlanmış ve dersliklerdeki bir takım eksiklerin giderilmesi sağlanmıştı. Yaz döneminde  öğretmenlerimizin ve velilerin güzel bir amaçla başlattıkları bu özverili çalışmaya biz de dernek olarak katkı sağlamak istedik.  Bu sebeple kendileri ile iletişime geçip  gerekli yasal izinleri de alarak okulda eksik kalan sıva tamiratları, duvar boyaları, su tesisatının onarımı ile  eksik armatür ve vitrifiye montajlarını tamamladık.  Dernek olarak sene içinde yapacağımız tüm eğitsel içerikli  etkinlikleri de okulumuza getirme sözü verdik. Çalışmamızda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”  

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri