ERBAKAN: DÜZCE’DE ZAFERİMİZE VESİLE OLSUN

Gündem 6 Haziran 2022 17:31
Videoyu Aç ERBAKAN: DÜZCE’DE ZAFERİMİZE VESİLE OLSUN
A
a

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin 2. olağan il kongresini Öncü Haber’e değerlendirdi. Düzce’de coşkulu bir kongre gerçekleştirdiklerini ifade eden Erbakan, yeniden İl Başkanı seçilen Nezir Merttürk’e başarılar diledi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde düzenlenen partisinin 2. olağan il kongresine katılmak üzere Düzce’ye geldi.
Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 2 adayın yarıştığı ve mevcut Başkan Nezir Merttük’ün zaferi ile sonuçlanan kongre sonrasında haber ekibimize özel açıklamalarda bulunan Genel Başkan Erbakan, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’nin en çok üye yapan partisi olduğunu belirtti.
Kongrenin partilerine ve Düzce’ye hayırlı olması temennisinde bulunan Erbakan, salonda karşılaştığı heyecanın ise kendisini mutlu ettiğini dile getirdi.
Erbakan, “Bizim her kongremizde olduğu gibi gençlerin çoğunlukta olduğu ve heyecanın, coşkunun çok yüksek olduğu bir kongre gerçekleştirdik. İnşallah hayırlı sonuçlara vesile olsun. Düzce’de Yeniden Refah Partimizin zaferine vesile olsun. Bütün ülkemizin kurtuluşuna vesile olsun. Size de katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.” diye konuştu.
“Kamuda israf ve savurganlığa son vereceğiz”
Kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunan Erbakan, partililere hitaben yaptığı konuşmada ise paylaşımda adaletin en önemli öncelikleri olacaklarını vurguladı. Erbakan, “Kamuda israf ve savurganlığa son vereceğiz. 1 dolarlık işlerin 10 dolara ihale edilmesine son vereceğiz. Borç faiz ekonomisi yerine, beton çimento ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat odaklı ekonomiye geçeceğiz." dedi.
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri