ER’DEN NEZAKET ZİYARETİ

Gündem 27 Temmuz 2018 15:41
Videoyu Aç ER’DEN  NEZAKET ZİYARETİ
A
a

İYİ Parti Düzce 2.Sıra Milletvekili Adayı Yunus Özay Er, Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına ilişkin de bir değerlendirmede bulunan Er, “Kulis bazında aday çalışmaları devam ediyor” dedi.

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimlerinde İYİ Parti’nin Düzce 2.Sıra Milletvekili Adayı olarak gösterdiği Yunus Özay Er, nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. Er bu kapsamda Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Tecrübelerinden faydalanmak, düşüncelerini almak için kendisini ziyaret etmek istedim”
Ziyarette konuşan Er, hem zaman hem de performans açısından yoğun bir seçim süreci geçirildiğini kaydederek şu ifadelerde bulundu: “Bu seçim döneminde bizi ağırlayan, bize elinden geldiği sürece yol göstermeye çalışan büyüklerimiz, arkadaşlarımız oldu. Seçim bitti ama siyaset devam ediyor, yaşam devam ediyor. Gerek mevcut dostluklarımız pekiştirmek için gerekse yeni dönemde tanıştığımız insanlarla güzel dostluklar kurabilmek için seçim sonrasında teşekkür ziyaretlerinde bulunuyorum kendim ve ekibimle beraber. Önder Beyle bizim babam kanalından eski bir ahbaplığımda vardır. Tecrübelerinden faydalanmak, düşüncelerini almak için kendisine bir ziyaret gerçekleştirdim.”

Verilecek görev ve sorumluluğu üzerimize alırız”
Yaklaşan 2019 yılı Mart Ayı yerel seçimlerine ilişkin de bir değerlendirmede bulunan Er, şunları kaydetti: “Siyaset çok hızlı bir değişim sürecinden geçiyor Türkiye’de. Bu misyonumuzu tamamlayabilme ve tanımlayabilme adına önce muhalefet partilerini tıpkı iktidar partisinde olduğu gibi seçim sürecinde her siyasi partinin bir silkelenip kendine gelme süreci olur. Bizde bu sürecin tamamlanmasını bekliyoruz. 12 Ağustos’taki genel kurultayımızın akabinde oluşturulacak yeni yönetimde genel merkez bazında ve yerelde de teşkilatlar bazında bize verilecek herhangi bir görevi başımız üzerinde değip, sorumluluğumuzu alır görevimize devam ederiz. Ama bu görev ne olur, o genel merkezimizin ve düzce teşkilatımızın takdiridir. Onunla alakalı herhangi bir talebim yok. Kulis bazında aday çalışmaları devam ediyor. Ama malumunuz biraz daha vakit var. Yavaş yavaş diğer partilerde olduğu gibi bizim partimizde de adaylık şekillenmeleri olacaktır.”

 

1000
icon
Bora celik 30 Temmuz 2018 11:34

Sayın Er kendi köyünüzden kaç oy aldınız da belediye başkanlığına göz kırmıyorsunuz.siz gençlik kolları başkanınız ve gençlik kolları kabalakli olmasına rağmen 34 oy aldınız.artik kenardan seyredin bence

0 1 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri