ER: ‘SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ’

Siyaset 1 Mart 2021 15:03
Videoyu Aç ER: ‘SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ’
A
a

İYİ Parti Düzce Teşkilatı, sorunların yerinde tespiti ve vatandaşların taleplerini dinlenmesi için il genelinde köy ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda İl Başkanı Yunus Özay Er başkanlığındaki heyet, Kaynaşlı’ya bağlı Darıyeri Hasanbey Köyü’nü ziyaret etti.

Düzce İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Ender Çakar, İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan, Kaynaşlı İlçe Başkanı Engin Hendan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaynaşlı ilçesine bağlı Darıyeri Hasanbey Köyü’nü ziyaret etti.
Köy halkı ile bir araya gelen partililer, Taşaltı Mahallesi’ndeki, dar ve asfaltsız olan yol sorununu , karlı havalarda devlet imkanları ile açılmayan yollar sebebi ile halkın yaşadığı mağduriyeti, çöp konteyneri yokluğu sebebi ile çöp sorununu köylünün kendi imkanları ile halletmesine rağmen yaşanan ciddi hijyen sıkıntısını, yaz aylarında  hanelerdeki su sıkıntısını ve köye getirilen 10 hanelik suyun 30 haneye verilmesi sorunlarını mahalle halkından dinledi.
Sonrasında Dip Mahallesi’ndeki yol problemi, çöp konteyneri olmaması ve yaşanan su sorununu gözlemleyen İYİ Partililer Darıyeri Hasanbey Köyü İlkokulu etrafı,  Camiyanı Mahallesi’nde çocukların güvenliği için kaldırım yapılması ve okul önündeki kasis sayısının arttırılması gerektiğini gözlemledi.
Son olarak Elmalı Mahallesindeki su problemini halktan dinleyen İYİ Partililer, su sorununa da dikkat çekerek Düzce’nin en büyük köylerinden olan Darıyeri Hasanbey köyünün ihtiyaçları ve sorunlarını takibe devam edeceklerini köy halkı ve yetkililerine bildirerek ziyaretini tamamladı.
Sorunların çözümü adına gündeme taşınmasının zaruri olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Yunus Özay Er “ Amacımız sorunları yerinde tespit edip, vatandaşın yanında olduğumuzu halka göstermek ve sorunların çözümüne, hizmetlerin köylere adil ve verimli olarak gelişine katkı sağlamaktır” diyerek ziyaretlerinin diğer ilçe ve köylerle devam edeceğini belirtti.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri