ENSAR GIDA KIZILAY'A SATILIYOR

Gündem 3 Ocak 2019 16:18
Videoyu Aç ENSAR GIDA KIZILAY'A SATILIYOR
A
a

FETÖ soruşturması kapsamında kayyıma devredilen Ensar Gıda’dan alacaklı olan vatandaşların yıllardır beklediği haber sonunda geldi. Düzce Kayyum Ofisi tarafından yapılan açıklamada, Ensar Gıda’nın Akçakoca yolu üzerinde bulunan taşınmazının satış işlemi için Kızılay Düzce Şube Başkanlığı ile ön protokol imzalandığı ve alacağı bulunan işçi, fındık alacaklıları ve diğer borçlular


FETÖ soruşturması kapsamında el konulan şirketler arasında bulunan Ensar Gıda’dan alacağı olan ve 2 yıldır ödeme yapılmasını bekleyen vatandaşlara müjdeli haber geldi. 
Borçların ödenmesi işlemine şubatta başlanıyor
Düzce Kayyum Ofisi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Ensar Gıda’dan alacağı bulunan işçi, fındık alacaklıları ve diğer borçlulara önümüzdeki şubat ayı itibariyle ödemelerin başlayacağı bildirildi.
“Kızılay Düzce Şube Başkanlığı ile bir ön protokol imzalandı”
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Kayyımlığı’nda olan Ensar Gıda Sanayi ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi’nin, TMSF’nin 05.01.2018 tarih ve 2018/12 karar sayılı yazısı ile tasfiye sürecine alınması nedeniyle, şirket mal varlıklarından Düzce ili, Merkez Beyciler Mahallesi, Hamambaşı mevkii, 653 ada 1 parselde kayıtlı Akçakoca yolu üzeri 2. km’de bulunan taşınmazın satış çalışmaları neticesinde Kızılay Düzce Şube Başkanlığı ile bir ön protokol imzalanmıştır. Ön protokolün ocak ayı sonuna kadar üst yönetimlerce onaylanması ve şartların yerine getirilmesinden sonra Şubat-2019 itibarıyla Kayyımlık ofisine kayıtlı bulunan işçi, fındık alacaklıları ve diğer borçların ödenmesi işlemlerine başlanacaktır.”


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri