EMNİYETTEN SIKI DENETİM

Gündem 19 Aralık 2018 13:24
Videoyu Aç EMNİYETTEN SIKI DENETİM
A
a

Ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan “Okul Önü Genel Asayiş Trafik Denetleme Uygulaması” kapsamında Düzce’de 3 işyerine idari işlem başlatıldı. Yapılan GBT sorgulamalarında yoklama kaçağı 1 kişi tespit edilirken, 15 araca 5 bin 357 TL idari para cezası kesildi. Ayrıca 2 araç da trafikten men edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri okul önleri ve çevrelerini mercek altına aldı.

Eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla 18 Aralık tarihinde 07-00, 11.00-15.00 ile 21.00-23.00 saatleri arasında uygulama yapıldı.

“Okul Önü Genel Asayiş Trafik Denetleme Uygulaması” kapsamında, okul önlerinde ve çevrelerinde bulunan park ve bahçelerde, umuma açık yerlerde ve vatandaşların yoğunlukta bulunduğu cadde ve sokaklar denetlendi.

Yoklama kaçağı 1 kişi tespit edildi

Şehir merkezi ve ilçelerin kontrol altına alındığı uygulamalar kapsamında bin 291 şahsın Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgusu yapıldı. Sorgulamalarda yoklama kaçağı 1 şahıs tespit edildi.

3 işyerine idari işlem

Ayrıca umuma açık yerlere yönelik 87 işyeri kontrol edildi. Kontrol edilen işyerlerinden 1’ine canlı müzik izni bulunmadığından ve 2 işyerine işyeri açma ruhsatı olmadığından dolayı toplamda 3 iş yerine idari işlem yapılmıştır.

15 araca ceza; 2 araç trafikten men!

Son olarak trafik yönünden kontrolü yapılan 159’u servis aracı olmak üzere toplamda 335 araç kontrol edildi. 15 araca 5 bin 357 TL idari para cezası kesilirken 2 araç trafikten men edildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri