ELEKTRİKÇİLER KONGRE ÖNCESİ BİR ARADA

Gündem 30 Ocak 2018 10:39
Videoyu Aç ELEKTRİKÇİLER KONGRE ÖNCESİ BİR ARADA
A
a

Düzce Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası yönetimi, 17 Şubat’ta yapılacak genel kurul öncesinde basın mensupları ile bir araya geldi. Oda Başkanı Serhat Geçtim, genel kurul için tam kadro hazır olduklarını belirtti. Ayrıca maliyetinin çok yüksek olduğunu belirttiği elektrik proje çizimlerine ilişkin, “Elektrikçiler Odası proje çizmeyi bıraktığı an çok büyük rakamlarla proje çizilir.” dedi.

Düzce Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim ve yönetim kurulu üyeleri 17 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan genel kurul öncesinde, dün sabah basın mensupları ile bir lokantada düzenlenen kahvaltı organizasyonunda buluştu.

Şuana kadar oy istemedik; biz onların gönüllerine girdik”
Genel kurul için hazır olduklarını belirten Başkan Geçtim, yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu: “Biz mevcut yönetim kadrosu olarak, 17 Şubat’ta yapılacak olan genel kurula tam kadro hazırız. Zaten yapmış olduğumuz görev süresince, bunu arkadaşlara anlatmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçte de yine aynı şekilde aynı hızda üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz insanlardan şuana kadar oy istemedik. Biz onların gönüllerine girdiğimizden eminiz.”

Elektrikçiler Odası proje çizmeyi bıraktığı an çok büyük rakamlarla proje çizilir”
Geçmiş yıllarda yaptıkları faaliyetleri aktarmasının ardından, önceden bir elektrikçinin 10 daire için imza yetkisi varken şu an 500 daireye kadar imza yetkisinin bulunduğunu kaydeden Geçtim, bunun büyük bir hizmet olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: “Elektrik projeleri piyasada çok dağınık bir şekilde yüksek fiyatlara çizilirken, şuanda Düzce Elektrikçiler Odası’nda elektrik teknisyeni, teknikeri arkadaşlarımız üyelere yok pahasına diyebiliriz elektrik proje çizimi verilmektedir. Bu tabii tepkilere yol açtı daha önce. Çünkü piyasada proje çizenlerin işine bir anlamda taş koymuş olduk ama bizim burada amacımız para kazanmak değil. Odalar para kazanmaz, odalar ticaret yapmaz, eğer oda üyesine hizmet ediyorsa hizmet noktasında da biz kimseyi dinlemeyiz. Bu işe başlamadan önce benim kendi proje ofisim vardı. Ama bu görevi aldıktan sonra, kendi yapmış olduğum ofisi kapattım, tamamen hizmet anlamında Düzce Elektrikçiler Odası’nda son 8 yıldır elektrik projesi çizilmekte. Bu çok büyük bir hizmet. Düzce Elektrikçiler Odası proje çizmeyi bıraktığı an piyasada çok büyük rakamlarla proje çizilir.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri