EKSİK İŞLERİ TAMAMLAYIN!

Gündem 9 Nisan 2018 13:44
Videoyu Aç EKSİK İŞLERİ TAMAMLAYIN!
A
a

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, yerel seçimlerin genel seçimi etkileyeceğini belirterek, "Belediyelerimize bu konuda çok büyük iş düşüyor. Eksik işlerin tamamlanması, yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor." dedi.

AK Parti Yıl Sonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyon'daki bir otelde gerçekleştirildi. Toplantıda 2019 seçimleri öncesi genel değerlendirmeler yapıldı.

"Süreci iyi değerlendirmeliyiz"
AK Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Ali İhsan Yavuz, burada yaptığı konuşmada özellikle yerel seçimlere değinerek, AK Partili belediye başkanlarına önemli mesajlar verdi.Yerel seçimlerin genel seçimi etkileyeceğini belirten SKM Başkanı Yavuz, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Belediyelerimize bu konuda çok büyük iş düşüyor. Eksik işlerin tamamlanması, yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor. Bizim belediye başkanlarımız tıpkı hükümetler gibi çok büyük işler başarıyor. Bizim teşkilatlarımıza bu yapılan çalışmaların, hizmetlerin tanıtımını yapmak düşüyor. Seçime çok az bir zaman kaldı. Çok çalışmalı ve süreci iyi değerlendirmeliyiz. Cumhurbaşkanımızın bir sözüyle konuşmalarıma son vermek istiyorum; 'Hizmet gereklidir ama yeterli değildir. Aslolan gönül bağları kurmaktır.' Daha iyi gönül bağları kurmayı temenni ediyorum.” Toplantıda Milletvekili Yavuz, seçim süreci ile ilgili yapılan değişikliklerden ve ittifakla ilgili katılımcılara detaylı bir sunum yaptı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri